Marka Tasarımı

Marka İsmi

Markanızın hedef kitleye temas eden ilk ögesi olan, akılda kalıcı ve ürünü / hizmeti anlatan marka ismi çalışmasını, kelimelerin anlamları, kullanılabilirliği ve tüm dil analizleri doğrultusunda gerçekleştirir.

Logo

Markanızın kimliğini temsil eden ve hedef kitlenizde ilk izlenimi oluşturan marka logosunu, uzun araştırmalar ve çalışmalar sonucunda renklerin bilinçaltı anlamları ve çizgilerin ifade ettiği güçlü değerler sonucunda tasarlar.

Kurumsal Kimlik

Markanızın gücünü ve tasarım dilini yansıtan kurumsal kimlik çalışmasını, gerçekleştirilen tüm analizler, çalışmalar ve oluşturulan stratejik kurgu sonucunda gerçekleştirir.

Ambalaj

Pazar araştırması, hedef kitle / rakip analizi ve trend değerlendirmesi sonucunda, markanızın kurumsal kimliğine ve ürününe / hizmetine en uygun şekilde ambalaj ve paket tasarımını gerçekleştirir.
 

Katalog

Markanızın ürününü / hizmetini ve marka hikâyesini içeren imaj ya da ürün kataloğunu; kurumsal kimliğiniz, markanızın görsel ve iletişim dili doğrultusunda oluşturur.
 

Dijital Sunum Konsepti

Markanızın ürününü / hizmetini hedef kitlenize ya da paydaşlarınıza anlatacağınız kurumsal sunum template’ini, markanızın kurumsal çizgisi doğrultusunda sunumun verimliliğinini ve hizmetin etkinliğini artıracak detaylarla tasarlar.
 

Adres

1504. Sk. No:8, 35230 Konak / Alsancak / İzmir

Telefon

0 232 229 09 05

Bizimle Çalışmak İster misiniz?