İş Geliştirme

Ürün Geliştirme

Girmeyi planladığınız hedef pazardaki rakip marka ve ürün analizleri doğrultusunda fark yaratabileceğiniz ve kazanç elde edebileceğiniz ürünü geliştirme süreciniz için  danışmanlık hizmeti verir.
 

Start-Up Mentorluğu

Bir fikriniz var ve pazara girmek istiyorsanız, markalaşma ve ürün geliştirme aşamasında tüm stratejik hamleleri öngörebilmeniz ve doğru zamanda doğru adımları atabilmeniz için marka ve ürün / hizmet danışmanlığınızı yapar.
 

Marka Stratejisi

Hedef kitle, hedef pazar analizi ve ürün geliştirme aşaması tamamlandıktan sonra, pazara gireceğiniz ürün ya da hizmetiniz doğrultusunda markanız için doğru stratejileri kurgular.
 

E-Ticaret Danışmanlığı

Web tabanlı markanız ve ürününüz / hizmetiniz için satış potansileyinizi iyileştirme ve bulunduğunuz pazara bağlı olarak doğru görsel ve içeriklerle doğru e-ticaret sitelerinde yer alabilmeniz için danışmanlık sunar. 
 

E-İhracat Danışmanlığı

Markanızın faaliyet göstereceği yurt dışı e-ticaret sitelerini saptayarak markanızın kurumsal görünmesini sağlayarak ürününüz / hizmetiniz için detaylı uluslararası ürün ve pazar analizi gerçekleştirir ve rapor oluşturur.
 

Adres

1504. Sk. No:8, 35230 Konak / Alsancak / İzmir

Telefon

0 232 229 09 05

Bizimle Çalışmak İster misiniz?